Teksta izmērs
Drukāt
Sanitai ir 31 gads, viņa ir 10 gadus veca dēla mamma. Sanita ir modele, daudzi viņu atpazīs Latvijā iemīļotu produktu reklāmās, dažās arī kopā ar dēlu. Darba dēļ Sanita daudz laika pavadījusi ārpus Latvijas. “2016. gadā man bija vislabākā manas dzīves vasara, bija iespēja pavadīt to ar savu 8 gadu veco dēlu Ibizā. Viss šķita pārāk labi, lai būtu patiesība”, atzīst Sanita.

Drīz pēc tam Sanita sajuta veselības problēmas, domāja, ka tas saistīts ar darba slodzi. Taču pavisam drīz jau tika uzzināts patiesais sliktās pašsajūtas cēlonis – dzemdes kakla vēzis. Tika nozīmēta operācija, taču Sanita meklēja alternatīvas iespējas ārvalstu klīnikās. Viņa ārstējās ar saudzējošām metodēm, lai maksimāli attālinātu un varbūt pat izvairītos no operācijas. Šovasar Sanita devās uz klīniku Londonā. Viņas veselības stāvoklis ir strauji pasliktinājies, viņa cieš stipras sāpes, strauji zaudējusi svaru, kas arī ierobežo šobrīd iespējamās ārstniecības iespējas. Ģimene izlēmusi, ka Sanita ar mammu paliks Londonā līdz būs iespējas saņemt turpmāko ārstniecību.

Šobrīd Vācijas Integratīvās medicīnas onkoloģiskā klīnika piedāvā Sanitai saudzējošu, organisma pašatveseļošanās spēkus stiprinošu terapiju kopā ar ķīmijterapiju. 41 dienas kurss izmaksā 25 575 eiro. Sanitas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ ģimene lūdz palīdzību, lai glābtu jaunās sievietes dzīvību.

Palīdzēsim Sanitai!

https://www.ziedot.lv/palidziba-sanitai-zutei-3160

Projekts ievietots portālā 30.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Kontaktinformācija

Judite
37126885088
LV1067
Rīga
Epasts: judite.inkena.p@gmail.com
Palīdzība jaunas sievietes dzīvības glābšanai.Palīdzība jaunas sievietes dzīvības glābšanai.Palīdzība jaunas sievietes dzīvības glābšanai.

Meklēt sludinājumuJaunākie sludinājumi