Teksta izmērs
Otrdiena, 15 Decembris 2015 20:24

Latviešu dizaineri Ņujorkas modes nedēļā.

Vērtēt šo ziņu
(1 Balsot)

Cilvēki aizraujas nevis ar modi,
bet gan ar tiem nedaudzajiem, kas šo modi rada.
(Coco Chanel)


Kā jau katru gadu, arī šogad Ņujorkā, Manhetenā tika rīkots pasākums NEW YORK FASHING WEEK (Ņujorkas modes nedēļa).
Atsakoties no ierastā šablona šogad Ņujorkas pilsēta tika piepildīta ar dažādām modes skatēm un pasākumiem gan elegantos hoteļos, gan izaicinošos  klubos.
Vienojošais ir palicis tas, ka mode ir Manhetenā, kuru tur ienes gan Amerikas, gan Eiropas modes dizaineri, izrādot  savas jaunākās  apģērbu kolekcijas.
Pirmo reizi šajā grandiozajā šovā, dalību ņēma arī mūsu tautieši - Valda Rainey, kura jau 12 gadus pazīstama kā kāzu kleitu dizainere Ņujorkā un Ņūdžersijā, un Andris Litavnieks, kurš bija šīs idejas autors, un brenda NYB izveidotājs. Kopā sadarbojoties  tika izveidota šī avangardiskā tērpu kolekcija pārsvarā tendēta jaunatnei.
Jau pirmajā modes šovā , kuru rīkoja Hillary Flowers klubā "Sky Room" greznajā  debesskrāpī, pa kura milzīgajām  stiklotajām sienām  pavērās naksnīgā, fantastiskā Manhetenas panorāma. Jāatzīst - tas bija iespaidīgi!
Jau ar pirmās modeles iznācienu, publika sajūsmā uzņēma redzēto ar applausiem un izsaucieniem: beautiful(lieliski) ! Interesanti, pārsteidzoši legingi  vīriešiem, rakstainas  kleitiņas un legingi sievietēm. Tērpu kolekcija bija melni baltos toņos, kā protams nosaka Manhetenas labais tonis.
Bija patīkami uzzināt, ka šovā piedalījās arī trīs latviešu tautības modeles - Modell Līga, Sindija Gierkena Johnson un Andra Sandra.
Šova promotere, modes pasaulē pazīstamā Hillary Flowers izteica savu sajūsmu par izrādīto kolekciju un atzina, ka agrāk nekas tamlīdzīgs nebija redzēts.
Patiesībā tādi panākumi bija pārsteigums pat pašiem dizaineriem. Tas bija triumfs! Bija patiess prieks un gandarījums par ieguldīto darbu vairāku mēnešu garumā.
Pēc šova dizaineri Valda un Andris ar savām modelēm tika aplenkti ar fotogrāfiem, kuri nespēja vien beigt fotografēt šo avangardisko jauniešu tērpu kolekciju.
"Tā  bija grandioza pieredze! Jo tikt iekšā Ņujorkas modes šovos nav tik vienkārši", atzina Valda Rainey.
Par cik ļoti daudziem šo šovu nebija iespējas redzēt, jo pārāk lielās apmeklētības dēļ, cilvēki vienkārši netika iekšā, jo kluba telpas bija publikas pārpildītas.
Dizaineri Valda un Andris nolēma šovu atkārtot, ar jau papildinātu tērpu kolekciju.
Šo šovu dizaineriem rīkot piedāvāja pats Herberts Fox, kurš modes industrijā darbojās jau no pagājušā gadsimta....
Otrs šovs notika Manhetenas centrā, Empire Rooftop klubā. Panākumi, kā jau iepriekš bija izcili! Publika bija sajūsmā par redzēto un emocijas sita augstu vilni.
Par cik Valda ir kāzu kleitu dizainere, viņai radās ideja šovu nobeigt ar stilizētu līgavas kleitu, kuru izcili demonstrēja profesionālā dejotāja Natalina Monteneiro.
Graciozajai modelei iznākot melnbaltajā līgavas  tērpā ar sniegbaltu garo plīvuru,kuru greznoja diadēma ar swarovski kristāliem, publika "uzsprāga" ovācijās. To vajadzēja redzēt un dzirdēt!!!
Apmeklētāju vidū bija redzami dažāda vecuma pārstāvji.
Priecēja tas, ka šoreiz tērpus demonstrēja vēl viena latviešu izcelsmes modele Liana Yong. Viņa ir pazīstamās Aijas Pelšes radiniece. Aija bija priecīga, ka bija ieradusies atbalstīt savas māsas meitas debiju modes biznesā.
Vairāki modeļi vēlējās iegādāties tērpus, kurus paši demonstrēja. Kolekcijas ietvaros bija ne tikai tērpi, bet arī vīriešu šī brenda sporta somas.
Īpaši priecīgs bija poļu izcelsmes modelis Waldemar Sirko, kurš par izcilo tērpu demonstrēšanu, no dizaineriem  saņēma balvā  plecu somu.
Paldies sakām visiem latviešiem, kuri varēja rast iespēju spraigās darba nedēļas vidū, atbalstīt savējos, kā arī ieraudzīt  ko jaunu, nebijušu.
Patlaban  dizaineri Valda un Andris ir nopietni sākuši strādāt pie jaunas tērpu kolekcijas, kura tiks demonstrēta nākošgad februārī.
Lai viņiem veiksme visās lietās un vietās!
Mēs varam būt lepni, ka latvieši nes pasaulē Latvijas vārdu gan modes pasaulē, gan sportā, kur ir uzspīdējusi jaunā basketbola zvaigzne, liepājnieks - Kristaps Porziņģis.
Tērpu kolekciju var iegādāties interneta veikalā - www.nyb-fashion.com
Uz tikšanos dizaineru jaunajā pavasara šovā, 2016.g., februārī!

Regīna Rūsiņa.

Lasīts 2693 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 15 Decembris 2015 20:56

Ziņas Amerikā un Kanādā

  • 1
  • 2
  • 3

Sveicieni no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

17-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Sveicieni no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

Sveicam Latvijas Republikas 99. Dzimšanas Dienā!     Latvian Independence DayNovember 18th!   To donate to the LRFA Scholarship Fund: click here   ALPF   *    215-635-4137   *    info@LRFA.org    *     www.lrfa.org  

Lasīt vairāk

Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017.g.decembris

15-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017.g.decembris

  www.biletens.com Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017 g.decembris   SARĪKOJUMU KALENDĀRS 19. novembrī Latvijas valsts dibināšanas atceres svinības;svētku runu teiks Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis2. un 3. decembrī novusa turnīrs Best of the Best Lasvegās...

Lasīt vairāk

Gandrīz ugunīga Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde

14-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Gandrīz ugunīga Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde

Fotogrāfs Jānis Grants. * Šogad gadskārtējā Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde notika Čikāgā, 21. oktobrī.    Sēdē piedalījās padomes priekšsēde Ingrīda Jansone, Katskiļu 3x3 vadītāja Helēna Vīksniņa, Katskiļu 3x3 darbiniece Laila Medne, Garezera 3x3...

Lasīt vairāk

Ziņas no Jonkeru pamatskolas.

14-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Ziņas no Jonkeru pamatskolas.

Jonkeru pamatskolai šis gads aizsācies  ražīgi! Šogad skolā ir pieteikušies 43 bērni, 10 skolotāji un 4 skolotāju palīgi.   Gada sākumā, skolotājiem un vecākiem bija iespēja piedalīties ļoti vērtīgā skolotāju seminārā, ko vadīja valodas speciāliste no Latvijas - Dace Anstrate.Semināra galvenais akcents - valodas...

Lasīt vairāk

ALAs Infogramma- novembris 2017

14-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

ALAs Infogramma- novembris 2017

ALAs Infogramma - novembris 2017 Šī gada 26. oktobrī Čikāgā sekmīgi aizvadīta “Spotlight Latvia” ekonomiskā konference, kuras laikā izveidoti daudzi jauni biznesa kontakti un oficiāli atklāta Latvijas tirdzniecības palāta ASV...

Lasīt vairāk

Informācija par plānoto mobilo pasu darbstaciju Sanfrancisko.

13-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Informācija par plānoto mobilo pasu darbstaciju Sanfrancisko.

LATVIJAS REPUBLIKAS VĒSTNIECĪBA AMERIKAS SAVIENOTAJĀS VALSTĪS   Latvijas vēstniecība ASV ziņo par iespēju atjaunot vai pieprasīt Latvijas Republikas pasi un/vai personas apliecību (ID karti) Sanfrancisko 2017.gada 7., 8. un 9.decembrī.  Pieņemšana notiks Sanfrancisko,...

Lasīt vairāk

Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2017.g.11./

07-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2017.g.11./

Ziņas2017. gada novembris Nr. 290 LVSv. Pēterburgas Latviešu Biedrības izdevums.1705 – 9th Avenue North, St.  Petersburg, FL 33713-7136; Tālrunis: (813) 792-2797      Ja kontaktēsiet, lūdzu, atsaucieties uz portālu: www.LatviesiAMERIKA.com  

Lasīt vairāk

TRIO Mineapolē

05-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

3. novembrī Mineapolē snieg lielām retām pārslām. Stundas laikā zeme ir balta, ceļi slideni.TRIO no Latvijas ir klāt!Asnate Rancāne - grupas "Tautumeitas"dibinātāja.Zane Šmite - vokālā pedagogeIvars Cinkuss - izcils kordiriģents...

Lasīt vairāk

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2017.g.novembris

03-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2017.g.novembris

Ziņas no Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes. Baznīcas ZIŅAS - 2017.gada novembris Lasiet Ziņas šeit ...   www.dcdraudze.org  Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzeThe Latvian Evangelical Lutheran Church of Washington, D.C.400 Hurley Avenue, Rockville, MD...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa:

Jaunākie sludinājumi