Teksta izmērs
Otrdiena, 15 Decembris 2015 20:24

Latviešu dizaineri Ņujorkas modes nedēļā.

Vērtēt šo ziņu
(1 Balsot)

Cilvēki aizraujas nevis ar modi,
bet gan ar tiem nedaudzajiem, kas šo modi rada.
(Coco Chanel)


Kā jau katru gadu, arī šogad Ņujorkā, Manhetenā tika rīkots pasākums NEW YORK FASHING WEEK (Ņujorkas modes nedēļa).
Atsakoties no ierastā šablona šogad Ņujorkas pilsēta tika piepildīta ar dažādām modes skatēm un pasākumiem gan elegantos hoteļos, gan izaicinošos  klubos.
Vienojošais ir palicis tas, ka mode ir Manhetenā, kuru tur ienes gan Amerikas, gan Eiropas modes dizaineri, izrādot  savas jaunākās  apģērbu kolekcijas.
Pirmo reizi šajā grandiozajā šovā, dalību ņēma arī mūsu tautieši - Valda Rainey, kura jau 12 gadus pazīstama kā kāzu kleitu dizainere Ņujorkā un Ņūdžersijā, un Andris Litavnieks, kurš bija šīs idejas autors, un brenda NYB izveidotājs. Kopā sadarbojoties  tika izveidota šī avangardiskā tērpu kolekcija pārsvarā tendēta jaunatnei.
Jau pirmajā modes šovā , kuru rīkoja Hillary Flowers klubā "Sky Room" greznajā  debesskrāpī, pa kura milzīgajām  stiklotajām sienām  pavērās naksnīgā, fantastiskā Manhetenas panorāma. Jāatzīst - tas bija iespaidīgi!
Jau ar pirmās modeles iznācienu, publika sajūsmā uzņēma redzēto ar applausiem un izsaucieniem: beautiful(lieliski) ! Interesanti, pārsteidzoši legingi  vīriešiem, rakstainas  kleitiņas un legingi sievietēm. Tērpu kolekcija bija melni baltos toņos, kā protams nosaka Manhetenas labais tonis.
Bija patīkami uzzināt, ka šovā piedalījās arī trīs latviešu tautības modeles - Modell Līga, Sindija Gierkena Johnson un Andra Sandra.
Šova promotere, modes pasaulē pazīstamā Hillary Flowers izteica savu sajūsmu par izrādīto kolekciju un atzina, ka agrāk nekas tamlīdzīgs nebija redzēts.
Patiesībā tādi panākumi bija pārsteigums pat pašiem dizaineriem. Tas bija triumfs! Bija patiess prieks un gandarījums par ieguldīto darbu vairāku mēnešu garumā.
Pēc šova dizaineri Valda un Andris ar savām modelēm tika aplenkti ar fotogrāfiem, kuri nespēja vien beigt fotografēt šo avangardisko jauniešu tērpu kolekciju.
"Tā  bija grandioza pieredze! Jo tikt iekšā Ņujorkas modes šovos nav tik vienkārši", atzina Valda Rainey.
Par cik ļoti daudziem šo šovu nebija iespējas redzēt, jo pārāk lielās apmeklētības dēļ, cilvēki vienkārši netika iekšā, jo kluba telpas bija publikas pārpildītas.
Dizaineri Valda un Andris nolēma šovu atkārtot, ar jau papildinātu tērpu kolekciju.
Šo šovu dizaineriem rīkot piedāvāja pats Herberts Fox, kurš modes industrijā darbojās jau no pagājušā gadsimta....
Otrs šovs notika Manhetenas centrā, Empire Rooftop klubā. Panākumi, kā jau iepriekš bija izcili! Publika bija sajūsmā par redzēto un emocijas sita augstu vilni.
Par cik Valda ir kāzu kleitu dizainere, viņai radās ideja šovu nobeigt ar stilizētu līgavas kleitu, kuru izcili demonstrēja profesionālā dejotāja Natalina Monteneiro.
Graciozajai modelei iznākot melnbaltajā līgavas  tērpā ar sniegbaltu garo plīvuru,kuru greznoja diadēma ar swarovski kristāliem, publika "uzsprāga" ovācijās. To vajadzēja redzēt un dzirdēt!!!
Apmeklētāju vidū bija redzami dažāda vecuma pārstāvji.
Priecēja tas, ka šoreiz tērpus demonstrēja vēl viena latviešu izcelsmes modele Liana Yong. Viņa ir pazīstamās Aijas Pelšes radiniece. Aija bija priecīga, ka bija ieradusies atbalstīt savas māsas meitas debiju modes biznesā.
Vairāki modeļi vēlējās iegādāties tērpus, kurus paši demonstrēja. Kolekcijas ietvaros bija ne tikai tērpi, bet arī vīriešu šī brenda sporta somas.
Īpaši priecīgs bija poļu izcelsmes modelis Waldemar Sirko, kurš par izcilo tērpu demonstrēšanu, no dizaineriem  saņēma balvā  plecu somu.
Paldies sakām visiem latviešiem, kuri varēja rast iespēju spraigās darba nedēļas vidū, atbalstīt savējos, kā arī ieraudzīt  ko jaunu, nebijušu.
Patlaban  dizaineri Valda un Andris ir nopietni sākuši strādāt pie jaunas tērpu kolekcijas, kura tiks demonstrēta nākošgad februārī.
Lai viņiem veiksme visās lietās un vietās!
Mēs varam būt lepni, ka latvieši nes pasaulē Latvijas vārdu gan modes pasaulē, gan sportā, kur ir uzspīdējusi jaunā basketbola zvaigzne, liepājnieks - Kristaps Porziņģis.
Tērpu kolekciju var iegādāties interneta veikalā - www.nyb-fashion.com
Uz tikšanos dizaineru jaunajā pavasara šovā, 2016.g., februārī!

Regīna Rūsiņa.

Lasīts 3117 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 15 Decembris 2015 20:56

Ziņas Amerikā un Kanādā

  • 1
  • 2
  • 3

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda - 2018.02.

20-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda - 2018.02.

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda February 2018 Newsletter   Latviesu teksts     Latvians in the 2018 Olympics! (going on now until 2/25)   Martins Dukurs - 2010 Vancouver Winter Olympics, Skeleton   Projections say to watch the 4-Man Bobsled (led by Oskars...

Lasīt vairāk

Gaŗezera Ziņas- Draudzīgais Aicinājums!

14-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Gaŗezera Ziņas- Draudzīgais Aicinājums!

Gaŗezera e-ziņas / Garezers e-newsletter www.garezers.orggarezers@garezers.org Sveicieni no Garezera! Mīļie Gaŗezera draugi,   DAUDZ KAS PATEIKTS AR SKAITĻIEM!   Gaŗezers pastāv, lai pulcinātu latviešu sabiedrību, audzinātu un mācītu latviešu jaunatni, lai stiprinātu latviešu valodu, kultūru un garīgās vērtības, lai...

Lasīt vairāk

Sv.Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2018.g.02./

08-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Sv.Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2018.g.02./

Ziņas2018.gada februāris Nr. 293 LVSv. Pēterburgas Latviešu Biedrības izdevums.1705 – 9th Avenue North, St.  Petersburg, FL 33713-7136; Tālrunis: (813) 792-2797      Ja kontaktēsiet, lūdzu, atsaucieties uz portālu: www.LatviesiAMERIKA.com  

Lasīt vairāk

ALAs Infogramma- februāris 2018

08-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

ALAs Infogramma- februāris 2018

ALAs Infogramma - februāris 2018 ALA aicina uz kongresu, vēlēšanu iecirkņu vadītāju apmācībām un vizītēm ASV Kapitolijā Amerikas latviešu apvienība, tuvojoties pavasarī gaidāmajam ALA 67. kongresam, ir izsūtījusi uzaicinājumu savām biedru organizācijām...

Lasīt vairāk

Latvijas konsulāts Ņujorkā- Apkārtraksts 2018.02.- Latvian Events in New York

07-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Latvijas konsulāts Ņujorkā- Apkārtraksts 2018.02.- Latvian Events in New York

  Latvijas konsulāts Ņujorkā www.latvia-newyork.org   Celebrate Latvia's centennial year in New York ...   Empire State Building in Latvia's colors  - February 9, 2018 To celebrate the opening of the XXIII Winter Olympic Games in Pyeongchang,...

Lasīt vairāk

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2018.g.februāris

01-02-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2018.g.februāris

Ziņas no Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes. Baznīcas ZIŅAS - 2018.gada februāris Lasiet Ziņas šeit ...   www.dcdraudze.org  Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzeThe Latvian Evangelical Lutheran Church of Washington, D.C.400 Hurley Avenue, Rockville, MD...

Lasīt vairāk

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda - 2018.01.

18-01-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda - 2018.01.

Ziņas no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda January 2018 Newsletter      ALPF   *    215-635-4137   *    info@LRFA.org    *     www.lrfa.org           Your friends at LRFA  info@LRFA.org  215-635-4137    www.lrfa.org   Ja apmeklēsiet vai kontaktēsiet, lūdzu, atsaucieties uz portālu:www.LatviesiAMERIKA.com Aicinām iesūtīt...

Lasīt vairāk

ALAs Infogramma- janvāris 2018

11-01-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

ALAs Infogramma- janvāris 2018

ALAs Infogramma - janvāris 2018 ALA sveic visus tautiešus Jaunajā, Latvijas simtgades gadā! Amerikas latviešu apvienības valde un darbinieki sveic visus ALA biedrus un atbalstītājus 2018. gadā, kas būs piesātināts...

Lasīt vairāk

Informācija par plānoto mobilo pasu darbstaciju Čikāgā.

11-01-2018 Ziņas Amerikā un Kanādā

Informācija par plānoto mobilo pasu darbstaciju Čikāgā.

LATVIJAS REPUBLIKAS VĒSTNIECĪBA AMERIKAS SAVIENOTAJĀS VALSTĪS Latvijas vēstniecība ASV ziņo par iespēju atjaunot vai pieprasīt Latvijas Republikas pasi un/vai personas apliecību (ID karti) Čikāgā 2018.gada 22. un 23.februārī. Pieņemšana notiks Čikāgas Ciānas...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa:

Jaunākie sludinājumi