Teksta izmērs
Otrdiena, 30 Augusts 2016 07:57

XIV Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku Baltimorā- Apkārtraksts Nr.5 -2016.08.30

Vērtēt šo ziņu
(1 Balsot)

XIV Vispārējie latviešu Dziesmu un deju svētki Baltimorā

Box 1632 Silver Spring MD 20915 • iThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.www.latviansongfest2017.com

 

Vakara sarīkojumi svētkos ~ katrai gaumei!


Lai Dziesmu svētkos prieks un līksmība nezustu arī vakara stundās, svētku rīkotāji ir parūpējušies par īpašu un neaizmirstamu vakaru sarīkojumu programmu visām gaumēm.  Atrodiet sev piemērotāko, un pavadiet katru vakaru dejojot, dziedot, klausoties, skatoties un baudot šo īpašo laiku kopā!
 

Piektdien, 30. jūnijā
Dziedāsim, dancosim, svētki ir klāt!

Iepazīšanās ballē visiem svētku viesiem un dalībniekiem būs iespēja senās un jaunās danču skaņās kopā ar pasaules klases etno grupu ILĢI izkustināt kājas latviešu un citu kaimiņtautu danču ritmos. Neuztraucieties, ja dančus nemākat, zinošie parādīs, iemācīs, un visus, gan mazos un lielos, iesaistīs jautrās dejās.     

 

Piektdienas, sestdienas, svētdienas vakaros
Filmas

Kā vienu no iespējām izklaidējošā gan arī izglītojošā veidā pavadīt vakarus mēs piedāvājam trīs kīno senasus: piektdien, sestdien un svētdien. Programmā tiks iekļauti pēdējā laika latviešu kinematogrāfijas labākie veikumi, kuru tēmas visvairāk rezonē ar svētku apmeklētāju un dalībnieku interesēm.

 

Sestdien, 1. jūlijā
Skan mūzika Tev un man!

Katram vakaram ir savs šarms un šajā vakarā mēs centīsimies to radīt ar izcilākajām latviešu populārās mūzikas skaņām.  Vakara viesiem būs iespēja jaunā un talantīgā Latvijas dziedātāja Daumanta Kalniņa un ģitārista Kaspara Zemīša muzikālajā daudzveidībā dzirdēt Imanta Kalniņa dziesmas.  

Daumanta Kalniņa kvintets izpildīs latviešu estrādes klasiķu un mūsdienu komponistu populārākās dziesmas, kas ieskanēsies no jauna mūziķu veidotajās versijās.  Latvijas Mūzikas Balvas žūrijas dalībniece Gunda Vaivode ir trāpīgi izteikusies par Daumantu Kalniņu kā cilvēku tīrradni:  “Kad pirms deviņiem gadiem nāca klajā skanīgā diskanta – Rīgas Doma kora skolas audzēkņa Daumanta Kalniņa pirmais solo albums, aizkustinājumā vibrēja gan skolotājas, gan mammas un vecmāmiņas; kad Daumants parādījās uz skatuves Kvazimodo lomā Zigmara Liepiņa melodrāmā “Parīzes Dievmātes katedrāle” Latvijas Nacionālajā operā, viņš saraudināja ne tikai jaunas meitenes, bet arī visu vecumu mūzikas un teātra kritiķus.”  

Kaspars Zemītis ir viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kas muzicē dažādos žanros un sastāvos. Kaspars ir bijis leģendārās grupas ”Time after time” dalībnieks. Viņš spēlē pavadījumu dziedātājiem Lindai Leen, Intaram Busulim un Renāram Kauperam, kā arī uzstājas kopā ar Latvijas Radio kori un Latvijas Valsts Akadēmisko kori. Šī gada martā ar koncertu ar savu oriģināl mūziku un aranžējumiem viņš atklāja savu solo albūma  CD "Mana lūgšana." 

 Šī vakara romantisko noskaņu dos ne tikai mūzika, bet arī kopā būšana pie galdiņiem, uzkodas, glāze vīna un īpaša gaisotne. 

 

Svētdien, 2. jūlijā
Līgo laiva...

Maigs vējš, sidraboti viļņi un neaizmirstams saules riets – ja tas vilina jūsu sirdis, tad dodieties kuģīša izbraukumā ar mums pa skaisto Chesapeake Bay līci. Patīkama mūzika, dzērieni un ēdieni tikai papildinās jūsu labsajūtu.

Novuss galdi, dzīva mūzika ar Ilģiem, un citi pārsteigumi. Ierobežots braucēju skaits. Biļetes tikai iepriekšpārdošanā.

 

Svētdien, 2. jūlijā
Vieskora SŌLA koncerts

SŌLA koris dibināts 1998.gadā un tajā dzied ne tikai Latvijas Kultūras akadēmijas studenti un absolventi, bet arī jaunieši no citām skolām un augstskolām. Kora mākslinieciskais vadītājs ir Kaspars Ādamsons.  SŌLA cenšas neapstāties pie sasniegtā, gadu no gada uzlabojot māksliniecisko kvalitāti un vairojot kora atpazīstamību.  

Koris labprāt piedalās Latvijā organizētos kora konkursos un gandrīz katru gadu izmanto iespēju piedalīties arī kādā koru konkursā ārzemēs, lai tādējādi popularizētu Latvijas koru un kormūzikas tradīcijas ārpus Latvijas robežā.  Vairāk par kori variet uzzināt aplūkojot www.sola.lv

SŌLA solokoncertā izpildīs latviešu kora mūzikas klasikas pērles un mūsdienu latviešu komponistu darbus.

 

Svētdien, 2. jūlijā
Jauniešu balle
Roks un Rotaļas

Pēc kuģīša brauciena un SŌLA koncerta viesnīcas zālē būs iespēja turpināt vakaru DJ pavadībā. Vakars visām paaudzēm, bet varbūt jauniešiem patiks vairāk.

 

Pirmdien, 3. jūlijā
Svētku bankets ar šefpavāru Māri Jansonu

Banketa viesiem būs tas gods doties garšu ceļojumā ar vienu no labākajiem Latvijā, Rīgas restorāna "Bibliotēka Nr.1" šefpavāru Māri Jansonu, kurš ir klājis galdu gan valsts prezidentiem, gan pasaules šovbiznesa spīdekļiem.  

Māris ir radījis neatkārtojamu mūsdienu Latvijas virtuves bibliotēku un veidojis nebeidzamus garšas un jaunu izjūtu meklējumus. 17 gadu vecumā Māris atbrauca uz Rigu un pārliecināja labi pazīstamo šefpavāru Mārtiņu Rītiņu par savu ēdienu gatavošanas talantu. Pēc deviņu gadu prakses Vincentā, Māris bija iemācījies ne tikai lieliski gatavot, bet arī attieksmi pret darbu un klientiem.  

Restorānā Bibliotēka Nr.1 Māris strādā no pirmās dienas un piecos tā pastāvēšanas gados restorāns ir ieguvis vairāk nekā 10 dažādus Latvijas un starptautiskos apbalvojumus un novērtējumus.  

Nepalaidiet garām iespēju baudīt Māra Jansona svētku banketam speciāli radīto un gatavoto ēdienu piedāvājumu

 

Pirmdien, 3. jūlijā
Svētku balle
Ceļā uz Latvijas simtgadi

Svētku ballē ļausimies kopā būšanai, kopā dejošanai un līksmošanai līdz saule aust!  Par jautru mūziku šajā vakarā gadās latviešu grupa no Toronto “Penzionāri", kas spēlē dziesmas visām paaudzēm sākot ar rokenrolu un beidzot latviešu dziesmām tikai viņiem pazīstamā stilā.  

Kad viņi uzstājas, ar balles viesiem tiek slēgts mutisks līgums: kamēr viesi dejos, “Penzionāri” turpinās spēlēt!  Vai viņi spēlēs visu laiku ceļā uz Latvijas simtgadi?  Atbildi uz šo jautājumu varēsim rast tikai apmeklējot balli. 

Ir atvērts trešās viesnīcas bloks par grupas cenu $189
Sheraton Inner Harbor viesnīcā. 

Piezīme: Jo rīcības komitejai ir kontrakta saistības ar Renaissance Harborplace un Royal Sonesta iesakām izmantot tos blokus, kamēr vēl ir istabas tur pieejamas.

Ievērojiet, ka Kopkora koncerts, svētku bankets un balle ir pirmdienā, 3. jūlijā un rezervējiet viesnīcu, ja plānojiet apmeklēt šos sarīkojumus. Visās viesnīcās ir vēl istbabas par bloka cenu 3. jūlijā.
 

Ir DBL/DBL un King istabas par bloka cenu $189 visiem svētku datumiem.
Rezervēšanas telefona numuri: +1.410.962.8300 un bezmaksas 800.325.3535.

 
 
Ir vēl dažas King + sleeper sofa istabas par bloka cenu $189 visiem svētku datumiem.

Rezervēšanas telefona numuri: +1.410.234.0550 un bezmaksas 800.766.3782. Bloka vārds 0628LATVIA. 

(Svētku galvenā viesnīca)
Var rezervēt svītas un king istabas par viesnīcās parastām cenām visiem svetku datumiem. Ir vēl 42 king istabas uz 3. jūliju par bloka cenu $179, ja brauciet tikai uz kopkora koncertu, svetku banketu un balli. 

Rezervēšanas telefona numuri: +1.410.547.1200 un bezmaksas 888.236.2427.

 
Reģistrācijas informācija koristiem, dejotājiem un tirgotājiem
 
Iepazīstieties ar galveno sarīkojumu grafiku.

Ceturtdiena, 29. jūnijs 

 • Iesakām iebraukt ceturtdien, jo piektdiena jau ir pilna svētku programmas diena.
 • Tāpat arī iesakām tirgotājiem un izstādes rīkotājiem ierasties šai dienā, lai jau agri piektdienas rītā iekārtotu tirdziņu un stendus.
 • Vakarā pirmajiem svētku viesiem organizēta pastaiga pa vietējiem krodziņiem.

Piektdiena, 30. jūnijs

 • Reģistrācija
 • Svētku atklāšana
 • Garīgās mūzikas koncerts
 • Iepazīšanās balle"Dziedāsim, dancosim, svētki klāt!" - Ilģi

Sestdiena, 1. jūlijs

 • Bērnu rīts ar Ilģiem
 • Jaundeju skate
 • Teātra izrade - Latvijas Nacionalais teātris
 • Populārās mūzikas vakars
  "Skan mūzika Tev un man!" - Daumanta Kalniņa kvintents ar Kasparu Zemīti

Svētdiena, 2. jūlijs

 • Ekumeniskais dievkalpojums
 • Dievturu daudzinajums
 • Kamermūzikas koncerts
 • Teātra izrāde - Latvijas Nacionālais teātris
 • Tautas deju lieluzvedums
 • Vieskora koncerts
 • Kuģīša izbraukums
  "Līgo laiva..." - Spirit of Baltimore
 • Jauniešu balle
  "Roks un rotaļas" ar DJ

Pirmdiena, 3. jūlijs

 • Rakstnieku rīts
 • Kopkora koncerts
 • Svētku bankets ar
  Biblioteka Nr. 1
  šefpavāru Māri Jansonu
 • Svētku balle
  "Ceļā uz Latvijas simtgadi!" - Penzionāri

Otrdiena, 4. jūlijs

 • Amerikas valstssvētku diena
 • Iespēja baudīt uguņošanu Baltimorā
 • Iespēja apciemot Vašingtonu un piedzīvot vienreizējo uguņošanu starp Kongresa namu un Linkolna pieminekli
 


Iesakam viesnīcas: (A) Renaissance Harborplace (B) Royal Sonesta Court
(C) Sheraton Inner Harbor

Piezīme: Jo rīcības komitejai ir kontrakta saistības ar pirmajām divām iesakām izmantot tos blokus, kamēr vēl ir istabas pieejamas.
 
Pastāvīgie sarīkojumi
Piesaki savu e-pasta adresi saņemt ikmēneša e-ziņas
Atbalstiet svētkus, saņemiet brīvbiļetes
Informācija par dziesmu svētkiem ir svētku mājas lapā!
 
 

Paldies atbalstītājiem!


      

 

Svētku informācija: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

XIV Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku ASV rīcības komiteja 

www.latviansongfest2017.com

 

Lasīts 1577 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 30 Augusts 2016 08:10

Ziņas Amerikā un Kanādā

 • 1
 • 2
 • 3

Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2017.g.12./

06-12-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Sv. Pētersburgas Latviešu Biedrības ziņas /2017.g.12./

Ziņas2017. gada decembris Nr. 291 LVSv. Pēterburgas Latviešu Biedrības izdevums.1705 – 9th Avenue North, St.  Petersburg, FL 33713-7136; Tālrunis: (813) 792-2797        Ja kontaktēsiet, lūdzu, atsaucieties uz portālu: www.LatviesiAMERIKA.com  

Lasīt vairāk

Latvijas konsulāts Ņujorkā- Apkārtraksts 2017.12.- Latvian Events in New York

03-12-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Latvijas konsulāts Ņujorkā- Apkārtraksts 2017.12.- Latvian Events in New York

  Latvijas konsulāts Ņujorkā www.latvia-newyork.org Save the date for these Latvian inspired events ...   Save The Date: Latvian Radio Big Band at Dizzy's Club Coca Cola -  January 8, 2018 The acclaimed Latvian Radio Big...

Lasīt vairāk

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2017.g.decembris

02-12-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes - Baznīcas ZIŅAS- 2017.g.decembris

Ziņas no Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzes. Baznīcas ZIŅAS - 2017.gada decembris Lasiet Ziņas šeit ...   www.dcdraudze.org  Vašingtonas Latviešu evanģēliski luteriskā draudzeThe Latvian Evangelical Lutheran Church of Washington, D.C.400 Hurley Avenue, Rockville, MD...

Lasīt vairāk

Latvijas Nacionālās Operas Ģildes Ziņas- 2017.11.

30-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Latvijas Nacionālās Operas Ģildes Ziņas- 2017.11.

2017.11.30. Lasiet LNOĢ Ziņas - 2017.g. rudens/ziema www.lnogasv.org    

Lasīt vairāk

Pateicība no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

24-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Pateicība no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

Pateicība svētkos un ikdienā     Paldies! ALPF Happy Thanksgiving!   Travel Medical Plans Medical Plans for Visitors from Abroad  Thankful for your support! LRFA ALPF   *    215-635-4137   *    info@LRFA.org    *     www.lrfa.org  

Lasīt vairāk

Latvijas valsts dibināšanas atceres sarīkojums Filadlefijā

24-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Par lielu, lai paņemtu klēpī un apmīļotu.Mazliet par mazu, lai palaistu vienupasaules plašajos ceļos.(M.Zālītes vārdi par Latviju) Latviešiem vieni no nozīmīgākajiem svētkiem ir bijuši, ir un būs - 18.novembris, kad tiek...

Lasīt vairāk

Sveicieni no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

17-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Sveicieni no Amerikas Latviešu Palīdzības Fonda

Sveicam Latvijas Republikas 99. Dzimšanas Dienā!     Latvian Independence DayNovember 18th!   To donate to the LRFA Scholarship Fund: click here   ALPF   *    215-635-4137   *    info@LRFA.org    *     www.lrfa.org  

Lasīt vairāk

Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017.g.decembris

15-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017.g.decembris

  www.biletens.com Dienvidkalifornijas Latviešu INFORMĀCIJAS BIĻETENS 2017 g.decembris   SARĪKOJUMU KALENDĀRS 19. novembrī Latvijas valsts dibināšanas atceres svinības;svētku runu teiks Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis2. un 3. decembrī novusa turnīrs Best of the Best Lasvegās...

Lasīt vairāk

Gandrīz ugunīga Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde

14-11-2017 Ziņas Amerikā un Kanādā

Gandrīz ugunīga Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde

Fotogrāfs Jānis Grants. * Šogad gadskārtējā Ziemeļamerikas 3x3 padomes sēde notika Čikāgā, 21. oktobrī.    Sēdē piedalījās padomes priekšsēde Ingrīda Jansone, Katskiļu 3x3 vadītāja Helēna Vīksniņa, Katskiļu 3x3 darbiniece Laila Medne, Garezera 3x3...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa:

Jaunākie sludinājumi