Teksta izmērs
Piektdiena, 11 Septembris 2015 16:55

Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā

Vērtēt šo ziņu
(0 balsis)

2015. gada 8.septembrī
Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā
Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs 2015. gada nogalē plāno izdot grāmatu par latviešu diasporas bērniem un jauniešiem. Ikvienam ir iespēja piedalīties grāmatas vāka fotogrāfijas vai zīmējuma konkursā, kura uzvarētājam ir balva 50 eiro apmērā.
Cilvēki ir aicināti iesūtīt fotogrāfijas un zīmējumus, kas atspoguļo latviešu diasporas bērnus un jauniešus ārpus Latvijas, uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. no 9. septembra līdz 15. oktobrim. Īpaši aicināti piedalīties bērni un jaunieši. Viena persona var iesūtīt līdz trim zīmējumiem vai fotogrāfijām.
Vairāk informācijas par konkursu un tā nolikumu pieejama diaspora.lu.lv mājas lapā.
Latvijas Universitātes Diasproras un migrācijas pētījumu centrs darbojas kopš 2014. gada rudens ar misiju padziļināti pētot migrāciju un diasporu, sniegt ieguldīju Latvijas valsts ilgtspējīgā attīstībā, kā arī pētniecības attīstībā Latvijā un Eiropā.


Plašāka informācija pie LU DMPC koordinatores Lauras Bužinskas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29621469

Grāmatas „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši”
vāka fotogrāfijas/zīmējuma konkursa nolikums.

Konkursa mērķis ir atrast grāmatas vāka noformējumu. Organizē LU DMPC diaspora.lu.lv
 
1. Nosūtot savus darbus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi Grāmatas vāka konkursam Jūs reģistrējieties konkursam.  Reģistrācija ir apstiprinājums, ka piekrītat šī konkursa nolikumam.
2. Konkursa darbus vari iesniegt no 9.09.2010. līdz 15.10.2015
3. Konkursā var piedalīties ikviens interesents.
4. Konkursam viena persona var iesniegt līdz trijām fotogrāfijām un/vai zīmējumiem.
5. Konkursam var iesniegt tikai paša autora darbus, apliecinot savas autortiesības.
6. Konkursa darbu formāts: fotogrāfijas – PS. vai JPG augstā rezolūcijā (vismaz 8 megapikseļi) un malu attiecību 1,41 (kā A4 lapai).  
7. Fotogrāfiju, zīmējumu apstrādē var būt izmantotas foto rediģēšanas un kolāžu veidošanas programmas.
8. Fotogrāfijas  jāiesniedz kopā ar īsu (līdz 200 vārdiem) aprakstu par fotogrāfijas kontekstu, iesniedzēja vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Zīmējumus jāiesniedz kopā ar īsu aprakstu (līdz 200 vārdiem) par zīmējumu.
9. Iesūtot konkursam savus darbus, Jūs pieļaujat to izmantošanu plašsaziņas līdzekļos, tostarp sociālajos tīklos bez ierobežojumiem un finansiālas atlīdzības, un sniedzat konkursa organizatoriem tiesības publicēt, pielāgot, izplatīt, kopēt, demonstrēt vai tulkot iesniegtos darbus citos pasākumos, kas saistīti ar Grāmatas izdošanu.
10. Piesakoties konkursam, Jūs apstiprināt, atzīstiet un garantējiet, ka iesniegtais darbs atbilst Concord aprakstītajam Rīcības Kodeksam, nepārkāpj nevienas fiziskas personas vai juridiskas personas autortiesības, preču zīmju, morālās tiesības, tiesības uz privātumu/publicitāti vai intelektuālā īpašuma tiesības, un ka nevienai citai pusei nav nekādu tiesību, īpašumtiesību, prasību vai daļas konkrētajā darbā. Darbi, kuros ir atspoguļota naidpilna attieksme un aizskarošs saturs, netiks izskatīti.
11. Ja fotogrāfijās tuvplānā ir cilvēku sejas, Jums ir jānodrošina rakstiska piekrišana no fotogrāfijā redzamajiem cilvēkiem šīs fotogrāfijas publiskošanai. Ja fotogrāfijā ir redzami bērni līdz 18 gadu vecumam, Jums ir jābūt rakstiskai piekrišanai, ko paraksta bērnu vecāki vai aizbildņi.
12. Labāko fotogrāfiju vai grāmatas vāka maketu izvēlēsies neatkarīgu cilvēku žūrija ne vēlāk kā 5 dienas pēc konkursa noslēguma. Konkursa organizatori informēs autorus par labākajiem darbiem ne vēlāk kā 5 dienas pēc žūrijas lēmuma.
13. Konkursa balva ir autoratlīdzība 50 EUR vērtībā, par ko tiek noslēgts attiecīgs autoratlīdzības līgums. Ja persona nav pilngadīga līgums tiks parakstīts ar personas pārstāvjiem- vecākiem vai aizbildņiem.
14. Izvēlētais labākais darbs tiks izmantots Grāmatas  „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši” vāka noformējumā.
15. Ja ar konkursa uzvarētājiem nebūs iespējams sazināties 2 nedēļu laikā pēc konkursa noslēguma, balvas uzvarētājiem netiks piešķirtas.
16. Konkursa organizatori neuzņemas atbildību par novēloti iesniegtām vai pazudušām konkursa fotogrāfijām. Nosūtīšanas fakts nav pierādījums par saņemšanu.
17. Konkursa dalībnieku personas dati netiks izmantosim sadarbībai ar trešajām personām (žurnāli, iestādes utml.).
18. Plašāka informācija pieejama pie centra koordinatores Laura Bužinskas,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Lasīts 1837 reizes

Ziņas no Latvijas

  • 1
  • 2
  • 3

Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē

15-12-2017 Ziņas no Latvijas

Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē

Rīga, 2017.gada 15.decembrī Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē Publicists Otto Ozols reiz teica: “Latvieši ir visur!” Iespējams, tā patiešām ir, tāpēc, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, portāls “latviesi.com” sāk...

Lasīt vairāk

Latvijas valsts simtgades sporta spēles

17-11-2017 Ziņas no Latvijas

Latvijas valsts simtgades sporta spēles

Vēlamies Jūs informēt, ka 2018. gadā norisināsies Latvijas valsts simtgades sporta spēles, kuras atbalsta arī Ārlietu ministrija. Pasaules latviešu sporta spēles 2018. gadā notiks jau 55. reizi. Vasaras sporta spēļu atklāšana norisināsies Jelgavā 21. jūnijā,...

Lasīt vairāk

Dokumentālā filma "Eslingenas stāsti" būs redzama interneta televīzijā kanālā.

14-11-2017 Ziņas no Latvijas

Dokumentālā filma "Eslingenas stāsti" būs redzama interneta televīzijā kanālā.

Rīgā, 13.11.2017. Latvijas Televīzija piedāvās pirmizrādi - Kultūras raidījumu redakcijas veidoto dokumentālo filmu "Eslingenas stāsti" Latvijas 99.dzimšanas dienas priekšvakarā, 17. novembrī, Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās pirmizrādi - LTV Kultūras raidījumu redakcijas...

Lasīt vairāk

Pasaules latviešu jauniešu ziemas seminārs no 2017. gada 26.decembra līdz 2018. gada 1. janvārim

06-11-2017 Ziņas no Latvijas

Pasaules latviešu jauniešu ziemas seminārs no 2017. gada 26.decembra līdz 2018. gada 1. janvārim

Vēlamies informēt, ka Nodibinājums 2x2 ar Ārlietu Ministrijas atbalstu rīko Pasaules latviešu jauniešu ziemas semināru no 2017. gada 26.decembra līdz 2018. gada 1. janvārim,  viesu namā “Rezidence Kurzeme”, Strazdē, Latvijā. Seminārs ir paredzēts 18-30...

Lasīt vairāk

Tapis iedvesmojošs Latvijas video sveiciens kaimiņiem simtgadē.

02-11-2017 Ziņas no Latvijas

Tapis iedvesmojošs Latvijas video sveiciens kaimiņiem simtgadē.

Pils iela 21, Rīga, LV-1050, tālr. +371 6750 3663 www.Latvia.eu, www.li.lv, info@li.lv Tapis iedvesmojošs Latvijas video sveiciens kaimiņiem simtgadē Rīga, 2017. gada 2. novembris – Trešdien, 08.11. plkst. 15:00 Latvijas valsts simtgades informācijas...

Lasīt vairāk

Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) darbības pamatprincipi ceļā uz Latvijas 100 gadi.

26-10-2017 Ziņas no Latvijas

Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) darbības pamatprincipi ceļā uz Latvijas 100 gadi.

12.10.2017. Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) darbības pamatprincipi ceļā uz Latvijas 100 gadi. Latviešu ārstu un zobārstu apvienība ir nevalstiska organizācija, kas vieno pasaulē (arī Latvijā) dzīvojošos un strādājošos veselības aprūpes...

Lasīt vairāk

Labo darbu nedēļa 2017

31-08-2017 Ziņas no Latvijas

Labo darbu nedēļa 2017

“Labo darbu nedēļa 2017” no 16. Līdz 22. oktobrim Kas ir Labo darbu nedēļa? Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau devīto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus...

Lasīt vairāk

2017.gada septembrī 52 valstis, tostarp – Latvija, uzsāks automātisku informācijas apmaiņu par nerezidentu finanšu kontiem.

03-08-2017 Ziņas no Latvijas

2017.gada septembrī 52 valstis, tostarp – Latvija, uzsāks automātisku informācijas apmaiņu par nerezidentu finanšu kontiem.

Rīgā, 03.08.2017. Informācijas apmaiņu ar nerezidentu finanšu kontiem paredz Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas izstrādātais Globālais ziņošanas standarts.   2017.gada septembrī 52 valstis, tostarp – Latvija, uzsāks automātisku informācijas apmaiņu par nerezidentu finanšu...

Lasīt vairāk

Kursi diasporas latviešu skolu skolotājiem

28-07-2017 Ziņas no Latvijas

Kursi diasporas latviešu skolu skolotājiem

Ir aizvadīts lielākais diasporas latviešu skolu gada pasākums – Latviešu valodas aģentūras (LVA) organizētie profesionālās pilnveides kursi, kas notika šī gada 25.–27. jūlijā. LVA diasporas skolotāju kursi šogad kopā pulcēja...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa:

Jaunākie sludinājumi