Teksta izmērs
Piektdiena, 11 Septembris 2015 16:55

Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā

Vērtēt šo ziņu
(0 balsis)

2015. gada 8.septembrī
Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā
Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs 2015. gada nogalē plāno izdot grāmatu par latviešu diasporas bērniem un jauniešiem. Ikvienam ir iespēja piedalīties grāmatas vāka fotogrāfijas vai zīmējuma konkursā, kura uzvarētājam ir balva 50 eiro apmērā.
Cilvēki ir aicināti iesūtīt fotogrāfijas un zīmējumus, kas atspoguļo latviešu diasporas bērnus un jauniešus ārpus Latvijas, uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. no 9. septembra līdz 15. oktobrim. Īpaši aicināti piedalīties bērni un jaunieši. Viena persona var iesūtīt līdz trim zīmējumiem vai fotogrāfijām.
Vairāk informācijas par konkursu un tā nolikumu pieejama diaspora.lu.lv mājas lapā.
Latvijas Universitātes Diasproras un migrācijas pētījumu centrs darbojas kopš 2014. gada rudens ar misiju padziļināti pētot migrāciju un diasporu, sniegt ieguldīju Latvijas valsts ilgtspējīgā attīstībā, kā arī pētniecības attīstībā Latvijā un Eiropā.


Plašāka informācija pie LU DMPC koordinatores Lauras Bužinskas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29621469

Grāmatas „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši”
vāka fotogrāfijas/zīmējuma konkursa nolikums.

Konkursa mērķis ir atrast grāmatas vāka noformējumu. Organizē LU DMPC diaspora.lu.lv
 
1. Nosūtot savus darbus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi Grāmatas vāka konkursam Jūs reģistrējieties konkursam.  Reģistrācija ir apstiprinājums, ka piekrītat šī konkursa nolikumam.
2. Konkursa darbus vari iesniegt no 9.09.2010. līdz 15.10.2015
3. Konkursā var piedalīties ikviens interesents.
4. Konkursam viena persona var iesniegt līdz trijām fotogrāfijām un/vai zīmējumiem.
5. Konkursam var iesniegt tikai paša autora darbus, apliecinot savas autortiesības.
6. Konkursa darbu formāts: fotogrāfijas – PS. vai JPG augstā rezolūcijā (vismaz 8 megapikseļi) un malu attiecību 1,41 (kā A4 lapai).  
7. Fotogrāfiju, zīmējumu apstrādē var būt izmantotas foto rediģēšanas un kolāžu veidošanas programmas.
8. Fotogrāfijas  jāiesniedz kopā ar īsu (līdz 200 vārdiem) aprakstu par fotogrāfijas kontekstu, iesniedzēja vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Zīmējumus jāiesniedz kopā ar īsu aprakstu (līdz 200 vārdiem) par zīmējumu.
9. Iesūtot konkursam savus darbus, Jūs pieļaujat to izmantošanu plašsaziņas līdzekļos, tostarp sociālajos tīklos bez ierobežojumiem un finansiālas atlīdzības, un sniedzat konkursa organizatoriem tiesības publicēt, pielāgot, izplatīt, kopēt, demonstrēt vai tulkot iesniegtos darbus citos pasākumos, kas saistīti ar Grāmatas izdošanu.
10. Piesakoties konkursam, Jūs apstiprināt, atzīstiet un garantējiet, ka iesniegtais darbs atbilst Concord aprakstītajam Rīcības Kodeksam, nepārkāpj nevienas fiziskas personas vai juridiskas personas autortiesības, preču zīmju, morālās tiesības, tiesības uz privātumu/publicitāti vai intelektuālā īpašuma tiesības, un ka nevienai citai pusei nav nekādu tiesību, īpašumtiesību, prasību vai daļas konkrētajā darbā. Darbi, kuros ir atspoguļota naidpilna attieksme un aizskarošs saturs, netiks izskatīti.
11. Ja fotogrāfijās tuvplānā ir cilvēku sejas, Jums ir jānodrošina rakstiska piekrišana no fotogrāfijā redzamajiem cilvēkiem šīs fotogrāfijas publiskošanai. Ja fotogrāfijā ir redzami bērni līdz 18 gadu vecumam, Jums ir jābūt rakstiskai piekrišanai, ko paraksta bērnu vecāki vai aizbildņi.
12. Labāko fotogrāfiju vai grāmatas vāka maketu izvēlēsies neatkarīgu cilvēku žūrija ne vēlāk kā 5 dienas pēc konkursa noslēguma. Konkursa organizatori informēs autorus par labākajiem darbiem ne vēlāk kā 5 dienas pēc žūrijas lēmuma.
13. Konkursa balva ir autoratlīdzība 50 EUR vērtībā, par ko tiek noslēgts attiecīgs autoratlīdzības līgums. Ja persona nav pilngadīga līgums tiks parakstīts ar personas pārstāvjiem- vecākiem vai aizbildņiem.
14. Izvēlētais labākais darbs tiks izmantots Grāmatas  „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši” vāka noformējumā.
15. Ja ar konkursa uzvarētājiem nebūs iespējams sazināties 2 nedēļu laikā pēc konkursa noslēguma, balvas uzvarētājiem netiks piešķirtas.
16. Konkursa organizatori neuzņemas atbildību par novēloti iesniegtām vai pazudušām konkursa fotogrāfijām. Nosūtīšanas fakts nav pierādījums par saņemšanu.
17. Konkursa dalībnieku personas dati netiks izmantosim sadarbībai ar trešajām personām (žurnāli, iestādes utml.).
18. Plašāka informācija pieejama pie centra koordinatores Laura Bužinskas,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Lasīts 2111 reizes

Ziņas no Latvijas

  • 1
  • 2
  • 3

Latvijas diasporai radīta jauna reemigrācijas platforma.

14-06-2018 Ziņas no Latvijas

Latvijas diasporai radīta jauna reemigrācijas platforma - https://liepaja.yourmove.lv/ Ar vasarīgiem sveicieniem no Latvijas un Liepājas ! Liepājā ir sākusi darboties digitālā platforma  “Your Move Liepāja”. https://liepaja.yourmove.lv/ . Šī platforma ir vienas pieturas aģentūra ārvalstīs dzīvojošajiem tautiešiem, kas plāno atgriezties...

Lasīt vairāk

Aicina darba devējus kopīgi apņemties atgriezt Latvijā vismaz 1000 emigrējušo darbinieku

15-05-2018 Ziņas no Latvijas

Aicina darba devējus kopīgi apņemties atgriezt Latvijā vismaz 1000 emigrējušo darbinieku

15.05.2018 “Tele2” aicina darba devējus kopīgi apņemties atgriezt Latvijā vismaz 1000 emigrējušo darbinieku Šodien, 2018. gada 15. maijā, ar ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atbalstu tika uzsākta “Tele2” sociālā kustība “Latvija strādā”, kuras...

Lasīt vairāk

Latvijas kontūru izskries un izies visā pasaulē.

02-05-2018 Ziņas no Latvijas

Latvijas kontūru izskries un izies visā pasaulē.

Pils iela 21, Rīga, LV-1050, tālr. +371 6750 3663www.Latvia.eu, www.li.lv, info@li.lv Latvieši un Latvijas draugi ārvalstīs 4. un 5. maijā aktīvi svinēs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu: rīkos Baltā galdauta svētkus...

Lasīt vairāk

Ārlietu ministrija atbalsta pētījumus par diasporai aktuāliem jautājumiem

16-02-2018 Ziņas no Latvijas

Ārlietu ministrija atbalsta pētījumus par diasporai aktuāliem jautājumiem

2018.gada 16. februārī Ārlietu ministrija atbalsta pētījumus par diasporai aktuāliem jautājumiem 2018. gada 15. februārī tika parakstīta Ārlietu ministrijas un Latvijas Universitātes (LU) Vienošanās par atbalstu Sociālo zinātņu fakultātes Sociālo un politisko...

Lasīt vairāk

Kā Latvijā atrast labu darbu? Iepazīsimies: YourMove.lv

14-02-2018 Ziņas no Latvijas

Sveiciens no Rīgas! Mani sauc Jānis Kreilis, un es vadu YourMove.lv, darba un informācijas portālu tiem, kas vēlas atgriezties Latvijā. Rakstu, jo ceru, ka varēsiet pastāstīt savai kopienai par mums. Portālam pievienojušies jau 40...

Lasīt vairāk

Ārlietu ministrijā apspriež aktualitātes sadarbībā ar diasporu

07-02-2018 Ziņas no Latvijas

Ārlietu ministrijā apspriež aktualitātes sadarbībā ar diasporu

2018.gada 6. februārī Ārlietu ministrijā apspriež aktualitātes sadarbībā ar diasporu gada 6. februārī Ārlietu ministrijā norisinājās darba grupas diasporas politikas jautājumos sēde, kurā valsts institūciju, diasporas organizāciju pārstāvji un sadarbības partneri diskutēja...

Lasīt vairāk

2018. gada Saeimas vēlēšanas ārvalstīs

01-02-2018 Ziņas no Latvijas

2018. gada Saeimas vēlēšanas ārvalstīs

gada 24. janvārī 2018. gada Saeimas vēlēšanas ārvalstīs Ārlietu ministrija sadarbībā ar Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) ir uzsākusi gatavošanos 13. Saeimas vēlēšanām, kas visā pasaulē notiks 2018. gada 6. oktobrī. CVK sagatavoto materiālu diasporas...

Lasīt vairāk

Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē

15-12-2017 Ziņas no Latvijas

Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē

Rīga, 2017.gada 15.decembrī Latvijas pēdas pasaulē - vietas, kas ceļojot noteikti jāapmeklē Publicists Otto Ozols reiz teica: “Latvieši ir visur!” Iespējams, tā patiešām ir, tāpēc, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, portāls “latviesi.com” sāk...

Lasīt vairāk

Latvijas valsts simtgades sporta spēles

17-11-2017 Ziņas no Latvijas

Latvijas valsts simtgades sporta spēles

Vēlamies Jūs informēt, ka 2018. gadā norisināsies Latvijas valsts simtgades sporta spēles, kuras atbalsta arī Ārlietu ministrija. Pasaules latviešu sporta spēles 2018. gadā notiks jau 55. reizi. Vasaras sporta spēļu atklāšana norisināsies Jelgavā 21. jūnijā,...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa: