Teksta izmērs
Piektdiena, 11 Septembris 2015 16:55

Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā

Vērtēt šo ziņu
(0 balsis)

2015. gada 8.septembrī
Iespēja piedalīties grāmatas vāka foto/ zīmējuma konkursā
Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs 2015. gada nogalē plāno izdot grāmatu par latviešu diasporas bērniem un jauniešiem. Ikvienam ir iespēja piedalīties grāmatas vāka fotogrāfijas vai zīmējuma konkursā, kura uzvarētājam ir balva 50 eiro apmērā.
Cilvēki ir aicināti iesūtīt fotogrāfijas un zīmējumus, kas atspoguļo latviešu diasporas bērnus un jauniešus ārpus Latvijas, uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. no 9. septembra līdz 15. oktobrim. Īpaši aicināti piedalīties bērni un jaunieši. Viena persona var iesūtīt līdz trim zīmējumiem vai fotogrāfijām.
Vairāk informācijas par konkursu un tā nolikumu pieejama diaspora.lu.lv mājas lapā.
Latvijas Universitātes Diasproras un migrācijas pētījumu centrs darbojas kopš 2014. gada rudens ar misiju padziļināti pētot migrāciju un diasporu, sniegt ieguldīju Latvijas valsts ilgtspējīgā attīstībā, kā arī pētniecības attīstībā Latvijā un Eiropā.


Plašāka informācija pie LU DMPC koordinatores Lauras Bužinskas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29621469

Grāmatas „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši”
vāka fotogrāfijas/zīmējuma konkursa nolikums.

Konkursa mērķis ir atrast grāmatas vāka noformējumu. Organizē LU DMPC diaspora.lu.lv
 
1. Nosūtot savus darbus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi Grāmatas vāka konkursam Jūs reģistrējieties konkursam.  Reģistrācija ir apstiprinājums, ka piekrītat šī konkursa nolikumam.
2. Konkursa darbus vari iesniegt no 9.09.2010. līdz 15.10.2015
3. Konkursā var piedalīties ikviens interesents.
4. Konkursam viena persona var iesniegt līdz trijām fotogrāfijām un/vai zīmējumiem.
5. Konkursam var iesniegt tikai paša autora darbus, apliecinot savas autortiesības.
6. Konkursa darbu formāts: fotogrāfijas – PS. vai JPG augstā rezolūcijā (vismaz 8 megapikseļi) un malu attiecību 1,41 (kā A4 lapai).  
7. Fotogrāfiju, zīmējumu apstrādē var būt izmantotas foto rediģēšanas un kolāžu veidošanas programmas.
8. Fotogrāfijas  jāiesniedz kopā ar īsu (līdz 200 vārdiem) aprakstu par fotogrāfijas kontekstu, iesniedzēja vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Zīmējumus jāiesniedz kopā ar īsu aprakstu (līdz 200 vārdiem) par zīmējumu.
9. Iesūtot konkursam savus darbus, Jūs pieļaujat to izmantošanu plašsaziņas līdzekļos, tostarp sociālajos tīklos bez ierobežojumiem un finansiālas atlīdzības, un sniedzat konkursa organizatoriem tiesības publicēt, pielāgot, izplatīt, kopēt, demonstrēt vai tulkot iesniegtos darbus citos pasākumos, kas saistīti ar Grāmatas izdošanu.
10. Piesakoties konkursam, Jūs apstiprināt, atzīstiet un garantējiet, ka iesniegtais darbs atbilst Concord aprakstītajam Rīcības Kodeksam, nepārkāpj nevienas fiziskas personas vai juridiskas personas autortiesības, preču zīmju, morālās tiesības, tiesības uz privātumu/publicitāti vai intelektuālā īpašuma tiesības, un ka nevienai citai pusei nav nekādu tiesību, īpašumtiesību, prasību vai daļas konkrētajā darbā. Darbi, kuros ir atspoguļota naidpilna attieksme un aizskarošs saturs, netiks izskatīti.
11. Ja fotogrāfijās tuvplānā ir cilvēku sejas, Jums ir jānodrošina rakstiska piekrišana no fotogrāfijā redzamajiem cilvēkiem šīs fotogrāfijas publiskošanai. Ja fotogrāfijā ir redzami bērni līdz 18 gadu vecumam, Jums ir jābūt rakstiskai piekrišanai, ko paraksta bērnu vecāki vai aizbildņi.
12. Labāko fotogrāfiju vai grāmatas vāka maketu izvēlēsies neatkarīgu cilvēku žūrija ne vēlāk kā 5 dienas pēc konkursa noslēguma. Konkursa organizatori informēs autorus par labākajiem darbiem ne vēlāk kā 5 dienas pēc žūrijas lēmuma.
13. Konkursa balva ir autoratlīdzība 50 EUR vērtībā, par ko tiek noslēgts attiecīgs autoratlīdzības līgums. Ja persona nav pilngadīga līgums tiks parakstīts ar personas pārstāvjiem- vecākiem vai aizbildņiem.
14. Izvēlētais labākais darbs tiks izmantots Grāmatas  „Radot iespējas attīstībai: diasporas bērni un jaunieši” vāka noformējumā.
15. Ja ar konkursa uzvarētājiem nebūs iespējams sazināties 2 nedēļu laikā pēc konkursa noslēguma, balvas uzvarētājiem netiks piešķirtas.
16. Konkursa organizatori neuzņemas atbildību par novēloti iesniegtām vai pazudušām konkursa fotogrāfijām. Nosūtīšanas fakts nav pierādījums par saņemšanu.
17. Konkursa dalībnieku personas dati netiks izmantosim sadarbībai ar trešajām personām (žurnāli, iestādes utml.).
18. Plašāka informācija pieejama pie centra koordinatores Laura Bužinskas,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Lasīts 2818 reizes

Ziņas no Latvijas

  • 1
  • 2
  • 3

Statistiskie tautieši – tapis unikāls Latvijas iedzīvotāju portrets 100 cilvēkstāstos

08-11-2018 Ziņas no Latvijas

Statistiskie tautieši – tapis unikāls Latvijas iedzīvotāju portrets 100 cilvēkstāstos

08.11.2018. Latvijas Radio un sabiedrisko mediju portāls LSM.LV ir radījuši unikālu projektu “Statistiskie tautieši”, kurā tiek multimediāli iedzīvināts dokumentāls 100 Latvijas iedzīvotāju portrets. Tie ir 100 Latvijas Radio Ziņu dienesta veidoti...

Lasīt vairāk

Vēstule no "Latvieši pasaulē"

06-11-2018 Ziņas no Latvijas

Vēstule no "Latvieši pasaulē"

g. novembrī  Mīļie draugi un atbalstītāji, Šis ir bijis muzejam fantastisks gads. Ar mūsu trijām izstādēm, grāmatu, un filmu esam godam svinējuši Latvijas simtgadi – pie tam, viss tas ir paveikts ar...

Lasīt vairāk

Aicinājums Pasaules Latviešiem skatīties TEDx Riga 2018

01-11-2018 Ziņas no Latvijas

Aicinājums Pasaules Latviešiem skatīties TEDx Riga 2018

Sveiciens no TEDx Riga 2018 komandas,  Gribējam informēt jūs un plašāko latviešu kopienu dažādās pasaules malās par iepēju skatīties rīt, 2.novembrī bezmaksas tiešraidē sekot TEDx Riga 2018 ideju forumam 2018.tedxriga.com   vai FB livestream #TEDxRiga.  Te plašāks...

Lasīt vairāk

Aicina “dot ziņu” emigrējušos konsultācijām par atgriešanos Latvijā

27-09-2018 Ziņas no Latvijas

Aicina “dot ziņu” emigrējušos konsultācijām par atgriešanos Latvijā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) īsteno pilotprojektu „Reģionālās remigrācijas koordinators”, kura ietvaros tiek īstenoti atbalsta pasākumi ārvalstīs dzīvojošajiem, kuri apsver iespēju atgriezties Latvijā. Šobrīd ir izveidots piecu reģionālo remigrācijas koordinatoru...

Lasīt vairāk

VID izveido īpašu konsultāciju tālruni un e-pasta adresi ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem.

31-08-2018 Ziņas no Latvijas

VID izveido īpašu konsultāciju tālruni un e-pasta adresi ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem.

Rīgā, 31.08.2018. VID izveido īpašu konsultāciju tālruni un e-pasta adresi ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem Lai informācija par nodokļu jautājumiem būtu pieejamāka ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir izveidojis atsevišķu e-pasta adresi...

Lasīt vairāk

Par reģionālajiem reemigrācijas koordinatoriem.

08-08-2018 Ziņas no Latvijas

Par reģionālajiem reemigrācijas koordinatoriem.

2018.gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izveidojusi piecu reģionālo remigrācijas koordinatoru tīklu. Reģionālo koordinatoru galvenais uzdevums ir uzrunāt potenciālos remigrantus un noskaidrot to vajadzības, sagatavot atbilstošus piedāvājumus par...

Lasīt vairāk

Diasporas skolotāju tikšanās svētki - Diasporas skolotāju kursi 2018

19-07-2018 Ziņas no Latvijas

Diasporas skolotāju tikšanās svētki - Diasporas skolotāju kursi 2018

Piecdesmit septiņi diasporas skolu skolotāji šī gada 10.–12. jūlijā tikās Latviešu valodas aģentūras (LVA) organizētajos profesionālās pilnveides kursos Salacgrīvā, kur trīs dienu garumā atpūtas kompleksā „Kapteiņu osta” baudīja intensīvu mācību...

Lasīt vairāk

Darba devēji gatavojas sarunām ar aizbraucējiem par atgriešanos Latvijā

19-07-2018 Ziņas no Latvijas

Darba devēji gatavojas sarunām ar aizbraucējiem par atgriešanos Latvijā

18.07.2018           18. jūlijā, mobilo sakaru operatora “Tele2” aizsāktās sociālās kustības “Latvija strādā” esošie un potenciālie partneri – dažādu nozaru un lielumu darba devēji – dalījās ar savu pieredzi emigrantu piesaistei...

Lasīt vairāk

Latvijas finansējumu saņēmušas 56 latviešu skolas pasaulē

17-07-2018 Ziņas no Latvijas

Latvijas finansējumu saņēmušas 56 latviešu skolas pasaulē

Diasporas latviešu skolām 2018. gadā pieejamais finansiālais atbalsts, ko nodrošina Latviešu valodas aģentūra (Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programma “Valsts valodas politika un pārvalde”), ir 108 400 EUR, divas reizes...

Lasīt vairāk
Prev Next Lapa: