MĪĻIE TAUTIEŠI SVEŠUMĀ!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau astoto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. Šogad akcija norisināsies no 17. līdz 23. oktobrim

„Labo darbu nedēļa 2016” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem.   

Aicinām akcijā aktīvi iesaistīties arī latviešu skolas, organizācijas ārpus dzimtenes, veicot visdažādākos darbiņus,  kuru realizācijai nav nepieciešams liels finansiāls ieguldījums, bet kas vairo prieku gan palīdzības sniedzējam, gan saņēmējam! Īpaši aicininām iniciēt un organizēt darbiņus, kas būtu saistīti ar Latviju –  tā var būt palīdzība kādam latviešu pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās,  radošas nodarbības latvisko rotu, ornamentu radīšanai ar ko iepriecināt apkārtējos; stāsti, grāmatu lasīšana par Latviju; veikt jebkuru darbiņu, par kuru Tu saņemsi pretī sirsnīgu “Paldies!”,  un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī Tev.   Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas.

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem mums un iedvesmo citus!

– Kad labais darbs ieplānots vai padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas  Palīdzēsim.lv mājas lapā www.palidzesim.lv  sadaļā Labo darbu nedēļa.

Lai smeltos idejas par iepriekšejos gados padarītajiem Labajiem darbiem, apmeklē: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/

 

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Un ko darīsi Tu ???

 

 

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu