JAUNS RAIDĪJUMS RADIO AIRĪ!

Liepāja-Amerika. Studijā Liepājas leļļu teātra aktieri Agnese, Inga un Normunds.

Agnese Kupēna: Aktiermeistarību apguvu trīs gadus mācoties teātra studijā pie režisores Ineses Beltes, vienu gadu apgūstotj leļļu teātra pamatus pie režisores Agneses Oses. Šobrīd, strādājot leļļu teātrī, mums mācības notiek caur meistarklašu formātu vairākas reizes gadā pie dažādiem savas nozares speciālistiem. Mana akadēmiskā izglītība ir kultūras darba menedžments. Paralēli leļļu teātrim, strādāju dzimtsarakstu nodaļā, kurā palīdzu ar svinīgo noformējumu gan dziedot, gan lasot dzeju. Kā arī ar savu muzikālo apvienību uzstājos dažādos Latvijas klubos un korporatīvos pasākumos. Mūsu repertuārā ir gan popa, roka un estrādes klasika, gan džeza klasika. Interpretējam visiem zināmas dziesmas savā aranžijā. Mūziku esmu mācījusies tikai privāti – gan Liepājas mūzikas koledžā, gan pie tādiem pedagogiem Rīgā kā Uģis Roze un Olga Pīrāgs. Dziedu ne tikai solo programmas, bet labprāt piedziedu arī backvocal tādiem mūziķiem kā Ainars Virga un Uldis Marhilevičs. Ir bijusi sadarbība koncertos arī ar grupu Credo. Visvairāk par visu mīlu savu 11 gadīgo meitiņu Līvu, un lielākā mana bagātība ir cilvēki man apkārt. Dievs mani ar to ir lutinājis!1f60a.png

Normunds Karpičs: Esmu beidzis Liepājas Universitāti, mūzikas skolotāja programmu. Pašlaik strādāju Liepājas Leļļu teātrī par aktieri un Liepājas Pop/Rok skolā par ģitāras skolotāju. Brīvo laiku veltu mūzikai, koncertējot gan viens pats, gan vairāku citu muzikālo grupu sastāvos. Pirms studijām Liepājā dzīvoju Bauskā, savā dzimtajā pusē un pēc četriem gadiem Universitātē nolēmu, ka vēlos palikt Liepājā uz dzīvošanu, veidot savu karjeru šeit.

Inga Majore: Esmu dzīvespriecīga meitene, kas strādā Liepājas leļļu teātri jau 4 gadu, ko es daru atskaitot leļļu teātri, esmu Dakters klauns, un brīvprātīgi dodos uz slimnīcu iepriecināt bērnus, kas man ir ļoti nozīmīgi, katrs smaids, ko saņemu pretī rod manī spēku un ticību brīnumam. Katru sestdienu dodos uz Rīgu mācīties, Rīgas Stradiņa Universitātē, studēju multimediju komunikāciju, rodu spēku sevī jaunām zināšanām, kas baro manu dvēseli un attīsta kā personību.

Lai noklausīties, spied šeit…

 

http://radioairis.podbean.com/

 Par RADIO AIRI…

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu