“21.gadsimta latvietis” –   dzīvo Anglijā, ārstējies Latvijā.

Jaunākais “21. gs latvieša” raidījums jau šosvētdien, ierastajā laikā –  plkst 13:05, Latvijas Radio 1. programmā! Šoreiz par to, kā latviešu ārpus Latvijas var atgūt Latvijas medicīnas pakalpojumos iztērētos līdzekļus no savu mītnes zemju budžeta.

Būdami neapmierināti ar medicīnas pakalpojumu kvalitāti Anglijā, daudzi latvieši savas ģimenes ārsta vizītes, diagnostiku un operācijas labprātāk veic Latvijā. Šo medicīnas tūrismu mazināt varētu iecere nesniegt medicīnas pakalpojumus pilnā apmērā tiem, kas nemaksā sociālo nodokli Latvijā. Vienlaikus Eiropas Savienības direktīva paredz, ka pilsonim ir tiesības ārstēties ārpus savas mītnes zemes dzimtenē, piemēram, Latvijā un izmaksas atgūt no mītnes zemes, piemēram, Anglijas budžeta. Kā tas strādā? Palūkosimies uz Anglijas piemēru sarunā ar Arni Krasovski – “MedRefund LTD” direktoru, kura uzņēmums konsultē latviešus Anglijā par medicīnas izdevumu atgūšanu, kā arī Medicīnas centra ARS ģimenes ārsti-terapeiti Lāsmu Četvergu, kuras praksē ir vairāki šādi gadījumi.

Lai labi klausās!

Klausieties mūs arī iTunes, kā arī citās podkāstu vietnēs.
Raidījuma podkāstus meklējiet: https://itunes.apple.com/us/podcast/21.-gadsimta-latvietis/id902433400

Svaigāko, kā arī vecos raidījumus, katrs var sev izdevīgā laikā noklausīties Latvijas radio mājaslapā: http://lr1.latvijasradio.lv/lv/lr1/raidijumi/21.-gadsimta-latvietis/

Kā arī meklējiet mūs Facebook lapā: 21.gs.latvietis

Svaigāko raidījumu vienmēr atradīsiet Latvieši.com mājaslapā: latviesi.com

Visu labu,
“21. gadsimta latvietis” redakcija

http://lr1.lsm.lv/lv/lr1/raidijumi/21.-gadsimta-latvietis/

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu