Vēlamies informēt, ka Nodibinājums 2×2 ar Ārlietu Ministrijas atbalstu rīko Pasaules latviešu jauniešu ziemas semināru no 2017. gada 26.decembra līdz 2018. gada 1. janvārim,  viesu namā “Rezidence Kurzeme”, Strazdē, Latvijā.

Seminārs ir paredzēts 18-30 gadus veciem jauniešiem, kuriem seminārā būs iespēja apmeklēt dažādas lekcijas, projektus un citas aktivitātes. Notiks diskusijas par Latvijas kultūru, notikumiem politikā, biznesa attīstības iespējām un daudzas citas jauniešiem interesējošas tēmas. Tāpat tiks runāts pat latvisko dzīvesziņu un tiks meklētas atbildes uz jautājumiem “kas ir latvietība?”, kā arī – ko nozīmē būt latvietim Latvijā un ārpus tās.

Vairāk informācijas ir iespējams atrast 2x2pasaule.lv mājaslapā un tur arī var reģistrēties semināram. Ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem ir iespēja pieteikties stipendijai, kas daļēji palīdzētu segt semināra  dalības maksu. Vēl ir iespējams pieteikties šim jauniešu projektam, jo pašlaik ir pieteikušies 34 no 50 jauniešiem, kas paredzēti seminārā.

Vija Buša
padomniece
Ārlietu ministrijas
Plānošanas grupa

 

 

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu