Jonkeru pamatskolai šis gads aizsācies  ražīgi! Šogad skolā ir pieteikušies 43 rni, 10 skolotāji un 4 skolotāju palīgi.  
Gada sākumā, skolotājiem un vecākiem bija iespēja piedalīties ļoti vērtīgā skolotāju seminārā, ko vadīja valodas speciāliste no Latvijas – Dace Anstrate.Semināra galvenais akcents – valodas mācīšana dažādos līmeņos, lietojot  tam piemērotus metodiskos materiālus un mācību līdzekļus. Sirsnīgs paldies ALA par sniegto iespēju sarīkot šādu pasākumu mūsu skolā!
 
Latviešu valodas apmācībai skola seko gan ALAs izglītības nozares vadlīnijām, gan izmanto Latviešu valodas aģentūras izdotos materiālus un grāmatas, gan materiālus, kurus skolātaji gatavo paši. Programma ir paplašināta ar dziedāšanu, dejošanu, Tēvzemes mācību, Ticības mācību, ģeogrāfiju, vēsturi un literatūru.  Bērniem ir arī iespēja piedalīties Latvijas Nacionālās Bibliotēkas and lasīšanas konkursā “Bērnu Žūrija”.

Jau vairākus gadus skola piedāvā latviešu valodas apguvi pieaugušajiemŠogad, pirmo gadu Jonkeru pamatskola piedāvā latviešu valodu apgūt bērniem bez priekšzināšanām ( LSL valodas klase 5-7 gad.)
Līdz ar visām mācībām ir iespēja baudīt teātra izrādes, kas domātas bērniem (un arī pieaugušajiem), svinēt, priecāties un apgūt tradīcijas latviskā garā visos mums latviešiem, nozīmīgos, svētkos (Mārtiņos, Ziemassvētkos, Lieldienās un citos).
Aicinām apmeklēt mūsu skols mājas lapu. www.jonkerupamatskola.com Tur aprakstīti skolas pasākumi, izvietots kalendārs kā arī pieejama cita skolas informācija! 
Esiet gaidīti mācīties un priecāties līdzi!
 
Jonkeru pamatskolas 
Pārzines palīdze 
Inga Stots McKay
 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu