Sveiciens!
Pievēršamies vēlēšanām, kas straujiem soļiem tuvojas, aizvien vairāk liekot domāt, cik aktīvi šajās vēlēšanās piedalīsies diaspora!
Šosvētdien, plkst 13:07 Latvijas Radio 1 ēterā ieklausīsimies vēlēšanu iecirkņos strādājošo un vēlētāju pārdomās – kā balsot, par ko balstot un vai vispār doties uz vēlēšanām, ja esi ārpus Latvijas dzīvojošs latvietis. Ja diaspora pēdējos gados kļuvusi lielāka, loģisks būtu spriedums, ka aizvien vairāk latviešu ārpus Latvijas dosies vēlēt. Pēdējo gadu realitāte gan norāda uz pretējo – vēlētāju aktivitāte ārpus Latvijas vēl joprojām ir maza. Lieli attālumi, kas jāveic, aizņemtība, privātās dzīves sarežģījumi vai veselības problēmas, arī nelegāls statuss, dokumentu neesamība, neinformētība un vienalīdzība – iemeslu neierasties uz vēlēšanām ir daudz. Kas attur un kas mudina diasporu doties vēlēt?   
 
Patīkamu klausīšanos un lai tālu skan
Pašus jaunākos, kā arī vecos raidījumus, katrs var sev izdevīgā brīdī noklausīties Latvijas radio mājaslapāhttp://lr1.latvijasradio.lv/lv/lr1/raidijumi/21.-gadsimta-latvietis/

Klausieties mūs arī iTunes, kā arī citās podkāstu vietnēs.
Raidījuma podk
āstus meklējiet:https://itunes.apple.com/us/podcast/21.-gadsimta-latvietis/id902433400

Kā arī meklējiet mūs Facebook lapā
:21.gs.latvietis (https://www.facebook.com/21gslatvietis)

Jaunākos raidījumus vienmēr atradīsiet Latvieši.com mājaslapā.

Latvisks sveiciens!


“21. gadsimta latvietis” redakcija

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu