Latvijas 13. Saeimas Vēlēšanas un FBLB atvērtās durvis / LV elections and Open House

When: 06 Oct 2018 7:00 AM, EDT
Where: The Latvian Society

EVENT DETAILS:

Latvijā ir liela diena! Filadelfijas biedrībā ir liela diena!

Aicinam visus balstiesīgos uz Filadelfijas vēlēšanu iecirkni, Filadelfijas Brīvo latvju biedrībā 6.oktobrī.

Esat laipni aicināti, ne tikai nokārtot savu balsi par Latvijas 13. Saeimu, bet reizē arī izbaudīt vieglas brokastis, gardas pusdienas, vai filmu izrādi! Ieplānojiet dienu pēc vēlēšanas.

Pa dienas gaitu gādāsim dažas izrādes:

Plkst. 1’os izrādīs Pētera Dajevska video projektu Māksla un Identitāte (varēs angļu un latviešu versijās).  Filma ir 43 minūtes gara. Intervijas ir ar 12 latviešu māksliniekiem no ASV. 

Plkst. 2’os izrādīs Četri balti krekli/Four White Shirts (Elpojiet dziļi). Filma tapa 1967 gadā, Rolanda Kalniņa režijā. Pēc oficiālās nodošanas 1967. gadā tā netika publiski izrādīta, neformālas cenzūras aizlieguma dēļ tā tika nolikta uz plaukta. Svarīgāk vēl ir tas, ka šogad tā tika iekļauta slavenajā Cannes Classics filmu programmā.

*********************************

Come to the Philadelphia Society of Free Letts on Saturday the 6th of October! All welcome! Your current Latvian passport will allow you to cast your vote in Latvia’s 13th Saeima elections. Afterwards, celebrate while reconnecting with local friends, enjoy a breakfast, lunch or dinner. Your donation to The Philadelphia Society of Free Letts is always appreciated! We’re looking forward to seeing you! We will show Latvian movies at 1pm and 2pm! 

Best regards,
The Philadelphia Society of Free Letts

Filadelfijas Brīvo latvju biedrības nams
Society of Free Letts
531 North 7th Street,
Philadelphia, PA 19123

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu