Latvijas vēstniecība ASV ziņo par iespēju atjaunot vai pieprasīt Latvijas Republikas pasi un/vai personas apliecību (eID karti) Floridā, Fort Lauderdale  2019. gada 5. un 6.aprīlī.
Pieņemšana notiks:
Viesnīcā “Courtyard by Marriott Ft. Lauderdale/North”
Adrese: 2440 W. Cypress Creek Rd.
Fort Lauderdale, FL 33309
Piektdien, 5.aprīlī un sestdien, 6.aprīlī
Kādi dokumenti jāiesniedz vēstniecībai?
Lai pieteiktos pases un/vai personas apliecības (eID kartes) apmaiņai vai pieprasīšanai izmantojot pārvietojamo pasu staciju,iepriekš, līdz 2019. gada 24.martam uz Latvijas vēstniecību ASV jāatsūta šādu dokumentu kopijas:
1) aizpildīts IESNIEGUMS (pieejams vēstniecības mājas lapā: http://www.mfa.gov.lv/usa/konsulara-informacija/informacija-par-parvietojamo-pasu-darbstaciju )
2) iepriekšējās Latvijas pases kopija;
3) ja pasi pieprasa pirmo reizi, tad jānosūta dzimšanas apliecības kopija;
4) dokumenta, kas apliecina pastāvīgu uzturēšanos ASV, kopija (ASV pase, ASV vīza vai uzturēšanās atļauja, darba atļauja, I-94 vai I-20 formas, vai cita dokumenta kopija);
5) bērnam līdz 15 gadu vecumam pasi vai personas apliecību var pieprasīt tas bērna vecāks, kurš ir Latvijas pilsonis, vai arī vecāks, kurš ir citas valsts pilsonis, uzrādot otra vecāka notariāli apliecinātu (un arī ar Apostille apliecinātu) piekrišanu bērna dokumentu iesniegšanai un saņemšanai; no 15 gadu vecuma persona pati var pieteikties pases saņemšanai.
5) IESNIEGUMS, lai informētu par dzīvesvietu ASV (pieejams vēstniecības mājas lapā: http://www.mfa.gov.lv/usa/konsulara-informacija/informacija-par-parvietojamo-pasu-darbstaciju ).
Iepriekšminētie dokumenti jāsūta pa e-pastu uz consulate.usa@mfa.gov.lv vai pa faksu 202-328-2860, obligāti norādot savu kontaktinformāciju (telefonu, e-pastu).
Minēto dokumentu oriģināli OBLIGĀTI jāuzrāda, ierodoties mobilajā pasu darbstacijā, kā arī jāsamaksā valsts un konsulārā nodeva.
Samaksa veicama tikai ar bankas karti (debetkarti vai kredītkarti).
 Cenrādis (brīdinām, ka no 1.aprīļa cenas var mainīties):
  – Pase – 113.46 EUR
  – Pase un personas apliecība (eID karte) – 120.57 EUR
  – Pase personām, kuras nav sasniegušas 20 gadu vecumu, ir pensijas vecumā (2019. gadā no 63 gadiem un 6 mēnešiem), kurām piešķirta vecuma pensija un kura uzrāda pensionāra apliecību, kā arī personām, kurām ir I vai II invaliditātes grupa un kura uzrāda attiecīgu dokumentu – 99.23 EUR
– Pase un personas apliecība (eID karte) personām, kuras nav sasniegušas 20 gadu vecumu, ir pensijas vecumā (2019. gadā no 63 gadiem un 6 mēnešiem), kurām piešķirta vecuma pensija un kura uzrāda pensionāra apliecību, kā arī personām, kurām ir I vai II invaliditātes grupa un kura uzrāda attiecīgu dokumentu – 106.34 EUR
– Personas apliecība (eID karte) – 99.23 EUR
– Personas apliecība (eID karte) personām, kuras nav sasniegušas 20 gadu vecumu, ir pensijas vecumā (2019. gadā no 63 gadiem un 6 mēnešiem), kurām piešķirta vecuma pensija un kura uzrāda pensionāra apliecību, kā arī personām, kurām ir I vai II invaliditātes grupa un kura uzrāda attiecīgu dokumentu – 92.11   EUR.
Minētās summas ietver arī pases/personas apliecības nosūtīšanu ar Federal Express kurjerpastu uz personas norādīto dzīvesvietu.
Pēc 24.marta katram interesentam tiks noteikts konkrēts pieņemšanas laiks, par to iepriekš vienojoties.
2019. gadā pasu stacijas izbraukumi paredzēti vēl arī Denverā (2.-3. maijs), Klīvlandē (24.-25. jūlijs), Garezerā (27.-28. jūlijs) un Sanfrancisko (oktobra beigas/novembra sākums). Precīzas adreses un pieteikšanās termiņi tiks izziņoti divus mēnešus pirms brauciena.
 
 
Latvijas vēstniecības ASV Konsulārā nodaļa
Vēstniecības Konsulārās nodaļas tālruņi: 202-328-2883; 202-328-2882, 202-328-2881

 

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu