2019. gada Jāņi Priedainē 22. jūnijā.

Programmas sākums ap 18:30, Līgotājus gaidīsim no 16:00. Ieejas maksa $40.00. Telts vieta $25.00. Ņudžersijas Latviešu biedrības biedriem un pensionāriem $30.00, personām no 15 līdz 18 gadiem $15.00, bērniem līdz 15 gadiem par brīvu. Aicinām tirgotājus uz sadarbību. Pieteikties pie Anitas Cirītes pa tel.: +12014192885. Pasākuma programma: Tautas dejas, koncerts, sadziedāšanās pie ugunskura, balle. Par ēdināšanu gādās „Dzintara galda” personāls. Priedaines nama apakšstāvā darbosies bārs. Papildus audio/video informācija pieejama www.priedaine.com mājas lapā.

Filadelfijas tautas deju kopa “Dzirkstele”. Dibināta piecdesmitajos gados. Ir bijusi aktīva un dejo vairāk kā sešdesmit gadus. Dzirksteles dejotāji ir piedalījušies gandrīz visos Amerikas un Kanādas latviešu dziesmu un deju svētkos. Deju kopai ir bērnu grupa un jauniešu grupa.

Ņujorkas tautas deju kopa “Jumis”. Dibināta Ņujorkā 2003. gada rudenī. Apvieno latviešu tautas deju jūsmotājus no Ņujorkas pilsētas rajona. Sastāvā ir latvieši, Amerikas latvieši un viņu laulātie draugi. Uzstājusies daudzviet ASV un Kanādā, ieskaitot New York Times avīzes ceļojuma biroja izrādē, kā arī vairākos dziesmu svētkos. Mērķis ir uzglabāt latviešu kultūru caur tautas dejām. Patīk uzstāties vietējai latviešu sabiedrībai un ar lepnumu pārstāv Latviju amerikāņu publikai. Vienkārši dejo pašu priekam.

Ņudžersijas Latviešu skoliņas bērnu tautas deju kopa “Zaglītis”. Sastāvā pamatskolas skolēni no 2. līdz 8. klasei, kā arī skolas nesenie apsolventi, demonstrēs tautas dejas, ar kurām tie uzstāsies dziesmu un deju svētkos, kuri ieplānoti 4. – 7. jūlijā Toronto, Kanādā.

Muzikāli teatrālā apvienība “Pirmā reize”. Grupas sastāvā trīs personas. Sentimentāli jautra programma Vasaras saulgriežu noskaņās – „Es esmu mīlējis”. Skanēs aktiera komponētās dziesmas un, protams, tautā iemīļotās sirdsdziesmas.

Evija Rea (Evija Sloka). Vijolniece, dziedātāja, dziesmu autore, pianiste. Dzimusi un augusi Latvijā. Dzīvo un strādā Amerikā. Lielbritānijas Mūsdienu mūzikas akadēmijas absolvente, bakalaura grāda ieguvēja mūzikā. No sešpadsmit gadu vecuma aktīvi koncertējusi un piedalījusies televīzijas raidījumos. Ierakstījusi dziesmas, kuras šobrīd dzirdamas Latvijas Radio ēterā. Strādā mūzikas jomā, pasniedz vokāla, vijolspēles un klavierstundas. Patīk dziedāt un spēlēt pasākumos.

Jānis Students. Ņudžersijas Latviešu biedrības priekšnieks, mūzikas un aktiermākslas cienītājs un atbalstītājs, akordeona spēles amatieris. Sadziedāšanās pie ugunskura vadītājs, sirds un dvēsele. Laipni lūdzam muzikantus, kas var kuplināt akordeona sakņas, pievienoties Jānim ar saviem mūzikas instrumentiem.

Muzikālā apvienība “Duets” no vējainās Liepājas. Divu šarmantu, drosmīgu un atraktīvu dāmu apvienība. Jestra balle ar kādu rozīnīti un sentimentu. Tautā runā – kur spēlē Duets, tur zāle ilgi pēc tam neaug!

SUBPHOBIA ir DJ un producents no Liepājas. Savu producenta karjeru sāka 2014. gada sākumā, eksperimentējot ar dažādiem elektroniskās mūzikas žanriem savā guļamistabas studijā. Laikam ejot attīstīja dīdžeja prasmi. Gūta pieredze uzstājoties dažādos mūzikas pasākumos, arī galvenākajos pasākumus Latvijā un Lietuvā. SUBPHOBIA dod pūlim smagu ”drum & bass” un ”house” mūzikas garšu. Taču Jāņu vakarā, balles starplaikos, varat sagaidīt interesantu DJ priekšnesumu, kas sastāvēs no Latvijas producentu remiksētiem un radītiem latviešu mūzikas gabaliem.

Rīko: Ņudžersijas Latviešu biedrība. Adrese: 1017 State Route 33, Freehold, NJ 07728 Telefons birojā: +1 7324625110 E-pasts: priedaine@priedaine.com

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu