Šīs vasaras spridzinošākā nometne “Ķīmijas un garšu eksperimenti” norisināsies no 8. jūlija līdz 12. jūlijam un no 29. jūlija līdz 2. augustam. Eksperimentēsim ar vielām ķīmijas traukos un cilvēku ķermeņos ZINOO, RTU ķīmiķu laboratorijās un “Manas garšas” garšvielu ražotnē! Katram pašam būs iespēja veidot iespaidīgus eksperimentus, kā arī izgatavot savu unikālo slepeno sastāvdaļu turpmākiem kulinārajiem eksperimentiem mājas virtuvē. Garantējam, ka otra pasaulē tāda nebūs. Šī būs neaizmirstama vasaras nometne, jo skolēni pieredzēs arī pastaigas īstos, pašu veidotos mākoņos. 

Runā, ka zinātkārākie detektīvi šajā vasarā pulcēsies nometnē CSI:ZINOO. Lielās mistērijas atklāšanai veltīti divi laiki: no 22. jūlija līdz 26. jūlijam un no 5. augusta līdz 9. augustam.

Nometnē gaidāma detektīvu cienīga izsekošana Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centrā un saliedētāko komandu veidošana ar labākajām stratēģijām misiju izpildei lāzerpeintbola parkā “Laserdog”. Iepazīsim un satiksim arī suņus detektīvus! Dosimies pie kinologiem, kuri ikdienā darbojas ar policijas suņu apmācīšanu! 

PIETEIKŠANĀS:  

Lai pieteiktos nometnei, nepieciešams norādīt sekojošu info:

  • Bērna vārds, uzvārds, vecums (pilni gadi UN klase);
  • Vecāka vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasts;
  • Ziņas par bērna ēšanas vajadzībām (celiakija, veģetārs uzturs, izteikta nepatika pret kādu ēdienu utml.) un ziņas par bērna īpašībām / uzvedības īpatnībām, ja tādas ir (izteikta aktivitāte, izteikts kautrīgums u.c.)

Pieteikties nometnēm var mājaslapā (https://www.zinoo.lv/centri/riga/nometnes/) un      e-pastā. Papildu informācija, zvanot pa telefonu (28 39 16 69).

INFORMĀCIJAI

CENA: Maksa par dalību dienas nometnē (P-Pk) 175,- EUR. Cenā iekļautas visas nodarbību izmaksas un ekskursijas, centra apmeklējums brīvajā laikā un ēdināšana 2 reizes dienā – pusdienas un launags. Cenā nav iekļautas transporta izmaksas uz ekskursiju norises vietām. 

ĒDINĀTĀJS: Ēdināšanu 2 reizes dienā (pusdienas un launags) nodrošina PVD reģistrēts ēdināšanas uzņēmums – A/S LIDO birojs, reģ.nr. 40003022654.

FORMĀTS: dienas nometnes no 9:00-17:00, ierašanās sākot no 8:30. Nometne norisināsies “ZINOO Rīga” telpās, Galleria Rīga, Dzirnavu ielā 67, 5. stāvā. Tel.nr. 28 39 16 69

PAREDZĒTAIS VECUMS: lūdzam pievērst uzmanību, ka vecumu amplitūda nometnēs:           

1.- 6.klase.

VALODA: Nometnes notiks latviešu valodā. Bērniem brīvi jāprot komunicēt un rakstīt latviešu valodā.

Ar saulainiem sveicieniem, 

Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” komanda

Tel. 28391669 riga@zinoo.lv

www.zinoo.lv

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu