2020. gada pavasarī Covid-19 krīzes laikā Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskajam vadītājam Alvim Hermanim radās ideja par daudzsēriju mākslas filmas veidošanu. Vasaras laikā notika filmēšana, un jau no šī gada 27. novembra skatītājiem visā pasaulē ir iespēja redzēt daudzsēriju mākslas filmu “Aģentūra” desmit sēriju garumā.

Filmas žanrs apvieno psiholoģisku trilleri ar detektīvu, un tās notikumi risinās Rīgā un Latvijā 2020. gada vasarā. Tas ir stāsts par pasauli, kas jau atkal pēkšņi mainās, un par aizkustinošo ticību, ka ar visu uz šis pasaules ir iespējams manipulēt. Sižeta centrā ir reklāmas aģentūra – klasisks birojs, kur profesionalitāte saduras ar apnikumu, romantiku un eksistenciālu apjukumu. Sižeta katalizators ir kāds noslēpumains gadījums, kas padara neskaidru visu, kas līdz šim ir bijis stabils un perspektīvs. Detektīvintriga izvēršas tuvplānu trillerī, kur nevainīgo laikam tomēr nav.

Režisors Alvis Hermanis: “Daudzsēriju mākslas filmas “Ağentūra” mērķauditorija visticamāk ir JRT skatītāji. Un arī šī kinostāsta varoņi ļoti līdzinās mūsu Jaunā Rīgas teātra skatītājiem. Tas ir stāsts par mūsdienu rīdziniekiem, tas ir stāsts par mums pašiem.”

Filmas scenārija autori: Alvis Hermanis un Jānis Joņevs ar aktieru piedalīšanos.

Operators-inscenētājs: Mārtiņš Grauds

Lomās: visi JRT aktieri un Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 3. kursa studenti

Daudzsēriju mākslas filmu no 27. novembra ir iespējams skatīties interneta platformā http://agentura.jrt.lv no jebkuras ierīces sev ērtā laikā visā pasaulē. Sākotnēji filma ir pieejama tikai latviešu valodā.

Iespēja baudīt Jaunā Rīgas teātra aktieru sniegumu tuvplānā savās mājās ģimenes vai draugu lokā desmit stundu garumā – tikai divu teātra biļešu cenā (50 Eur).

Vairāk par filmu, lomām, komandu, filmas treileris – http://agentura.jrt.lv.

ATSTĀT KOMENTĀRU

Lūdzu ievadi komentāru!
Lūdzu ievadiet jūsu vārdu